عزیزان برنامه زمستانی واحد ۴۸ کاملا رایگان در فیروزکوه در اسفند ماه می باشد . لذا از عزیزانی که تمایل دارند در این برنامه بسیار شاد و مفرح شرکت نمایند ؛ میتوانند برای ثبت نام به خانم بابایی تا مورخه ۲۰ دی مراجعه نمایند

 

 

عزیزان برنامه بسیار ویژه فیروز کوه توسط واحد 48 بصورت کاملا رایگان،در اردوگاه تفریحی سله بن  خانم ها  با برنامه ریزی برگزار گردید.

 

 

 

عزیزان برنامه بسیار ویژه فیروز کوه توسط واحد 48 بصورت کاملا رایگان،در اردوگاه تفریحی سله بن اقایان با برنامه ریزی برگزار گردید.

 

 

 

 

با سلام و احترام به دانشجویان گرامی و اساتید عزیز عزیزان برنامه کویر برای آقایان و برای خانم ها برگزارگردید،ضمن تشکر از این دانشجویان خیلی خوب که در تمام لحظه ها همکاری نموده اند. واقعا نشان دادن دانشجویان 48 بهترین دانشجویان هستند و تشکر ویژه از تمام اساتید که در این برنامه با واحد 48 همکاری کرده اند و ضمن عذرخواهی 48 بخاطر کمی و کاستی ها در این برنامه زنده که حدودا با 200 نفر برگزارگردید. انشالله در برنامه های بعدی در ترم بعد بسیار حرفه ای تر انجام شود.ضمنا عزیزان میتوانند برای گرفتن عکس خود به آقای سلطانی مراجعه نمایند.