ورکشاپ سینمایی

با سلام و احترام به دانشجویان گرامی و اساتید عزیز

کار با دوربین استاد صدیق

ورکشاپ تخصصی فیلم برداری روز پنج شنبه 1401/05/13 با تدریس فرهیخته گرامی جناب استاد صدیق برای دانشجویان واحد ۴۸ تمامی رشته ها و به صورت رایگان می باشد .

ضمنا در پایان ورکشاپ گواهینامه حضور داده می شود

راس ساعت حضور داشته باشید .

معاونت فرهنگی واحد ۴۸ تهران

عزیزان ورکشاپ روز ۵ شهریور با حضور اساتید حرفه ای سینما و دانشگاه مدرس در سالن اجتماعات واحد ۴۸ برگزار شد

 

 

ورکشاپ دکتر عالمی و دکتر سمیع آذر در دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۸ تهران روز جمعه 27 اردیبهشت ماه بهمراه اساتید این دانشگاه همراه با ضیافت افطاری برگزار گردید و در پایان این مراسم از این اساتید محترم قدردانی شد  همچنین  واحد ۴۸ از استاد دلسوز خود جناب آقای دکتر رنجبر تشکر میکند و همچنین از ریاست محترم هیات موسس مرکز جناب مهندس حسینی که همیشه نگاهی متفاوت به دانشجو و آینده این عزیزان دارد تشکر میکند.

 

با هماهنگی های بعمل آمده مسئولیت کل ورکشاپ امروز(ورکشاپ در سالن اجتماعات ط ۵ - افطار در لابی) با جناب آقای دکتر رنجبر بوده و لیست دانشجویان تحویل ایشان گردید و تنها تمامی عزیزان که در لیست اعلامی بوده اند و نفراتی که با ایشان هماهنگ کرده اند میتوانند در ورکشاپ حضور داشته باشند.

 

 

ورکشاپ

ورکشاپ، ورکشاپ

عزیزان با عنایت به بررسی بعضی از درس ها و جلسه شورای آموزشی و همکاری دانشجویان، ورکشاپ های ذیل برای تمامی دانشجویان واحد ۴۸ می باشد و ساعت کلاس ها متعاقبا اعلام میگردد، ضمنا برای ثبت نام به خانم بابایی مراجعه نمایید. *