دانشجویان واحد 48 برای ثبت نام تا مورخه 5 دی ماه 1400 فرصت دارید . تلفن 02166959319 داخلی 122

عزیزان جلسه مدیر گروه ها با رئیس هیات موسس دانشگاه در سالن اجتماعات برگزار شد و ۲۰ مورد بررسی که ۵ مورد تصمیم گیری نهایی شد که نتیجه آن به شرح ذیل میباشد و به تصویب نهایی رسید .

۱- امتحان های ژوژمان ( عملی ) از ۱۱ دی الی ۱۶ دی بصورت حضوری و امضا و تحویل پروژه ( حداکثر ۳ کار ) به اساتید در محل دانشگاه برگزار میشود و عدم حضور و عدم تحویل پروژه نمره صفر میباشد .

۲- امتحان های کتبی ( نظری ) بصورت مجازی طبق اعلام در سامانه هم اوا از ۱۸ دی الی ۳۰ دی می باشد .

۳- تسویه حساب مالی برای دانشجویان بدهکار تا مورخه ۱۹ آذر برای آخرین بار تمدید شد و در صورت عدم پرداخت تا ۱۹ آذر سامانه هم اوا و امتحانات بسته میشود و برای باز کردن سامانه ها و عدم حذف درس ها باید دانشجو بدهکار حضوری مراجعه نماید و مبلغ جریمه هم دارد

۴-با توجه به درست شدن کامل سامانه مودل و پیگیری غیبت ها و .... !!!! دانشجویانی که به هر دلیلی موفق به وارد شدن کلاس ها بصورت کامل تا ۱۳ آذر نشده اند ، میتوانند سریعا از شنبه ۱۳ اذر طبق هماهنگی با اساتید خود وارد کلاس ها و تا پایان ترم هیچ غیبت نداشته باشند و در صورت غیبت نمره صفر دریافت میکنند .

۵- تمامی دانشجویان موظف هستند برای کاربینی و کارورزی پروژه با فرم ها تحویل آموزش دهند .

 با عنایت به مقام اولی جذب واحد ۴۸ در تهران شرق و توجه به شرایط کرونایی آیین استقبال از دانشجویان جدیدالورود ( ورودی مهر ۱۴۰۰) از دانشگاه های نمونه کشور ، مورخه ۳ آذر از ساعت ۹الی ۱۳ توسط وزارت علوم ( جامع ) برگزار شد و گلچینی ( ۱۰ نفر ) به نمایندگی از ۷۵۰ نفر دانشجوهای جدیدالورود در این مراسم شرکت کردند و در پایان مراسم از این عزیزان توسط واحد ۴۸ پذیرایی انجام شد ، به امید روزی که کرونا از ایران و جهان دور شود تا همه شما عزیزان در این مراسم ها شرکت کنید . موفق و سلامت باشید .

 

ورکشاپ  دانشجویان رشته حسابداری و کسب و کار

عزیزان ورکشاپ رایگان برای دانشجویان رشته حسابداری و کسب و کار واحد ۴۸ در مقطع کاردانی و کارشناسی در مورخه ۲۳-۸-۱۴۰۰ ساعت ۱۶ در سالن اجتماعات مرکز بصورت حضوری برگزار شد و به تمام عزیزان حضوری ، گواهینامه رسمی داده شد و ضمن تشکر از مدیر گروه محترم جناب اقای دکتر قریشی و آرزوی سلامتی برای ایشان و دانشجویان عزیز ، انشالله برنامه ورکشاپ بعدی متعاقبا اعلام میگردد .

 معاونت پژوهشی واحد ۴۸ تهران

 

  The first issue (Nai & Ney) was published and published by Unit 5 students and under the direct supervision and guidance of Ms. Saemi